AUTOBUSų NUOMA

Autobusų nuoma tai puikus sprendimas keliauti nepriklausomai ir patogiai. Jums nereikės laukti autobuso ir prisitaikyti prie autobuso maršruto. Busite visiškai nepriklausomi, galėsite pasirinkti savo maršrutą ir kelionės trukmę. Autobusų nuoma vykdoma su vairuotoju arba be vairuotojo. Mūsų vairuotojai tikri savo srities profesionalai. Turintis daug patirties, visada mandagus. Autobuso nuomos vairuotojai bendrauja Lietuvių, Anglų ir Rusų kalbomis. Autobuso nuoma padės jums sutaupyti laiką ir užtikrins saugumą visos kelionės metu. Lauksime Jūsų užklausų!

Autobusu nuoma Vilnius

autobusų nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma Vilnius tai puikus sprendimas organizuojant keleivių vežimą Vilniuje. Autobusų nuoma Vilniuje padės Jums organizuoti jūsų įmonės darbuotojų vežimą iš darbo ir į darbą, moksleivių vežimą i mokyklas, arba vaikų vežimą į darželius ir baseinus. Tai pat autobusų nuoma organizuoja keleivių transferius iš oro uosto ar į oro uostą. Mūsų vairuotojai puikiai orientuojasi Vilniuje ir visada prisilaiko saugaus vairavimo. Mes iš anksto numatysime Jūsų kelionės išvykimo ir atvykimo laikus, jums nereikės jaudintis dėl pavėlavimo.

Autobusų nuoma Vilniuje siūlo ilgalaikė arba trumpalaikė autobusų nuomą. Tai pat galima išnuomoti autobusą be vairuotojo. Siūlome nuo 30 iki 8 vietų autobusiukus.

CRM-форма появится здесь

AUTOBUSŲ nuomos KAINA

Autobusų nuomos kaina priklauso nuo skirtingu veiksnių: autobusiuko dydžio, kelionės trukmės, kelionės meto laiko, savaitės dienos ir kelionės paros laiko. Apytiksli keleivinių mikroautobusų nuomos kaina:

30 vietų autobusas - 50 Eurų/val;

27 vietų autobusas - 45 Eurų/val;

25 vietų autobusas - 36 Eurų/val;

23 vietų autobusas - 33 Eurų/val;

20 vietų autobusas - 30 Eurų/val;

Norėdami patekti autobusų nuomos užklausą arba pasitikslinti kelionės kaina ir detalės, siūlome skirtingus variantus. Galima užpildyti autobusų užsakymo formą, paskambinti telefonų arba parašyti elektroninį laišką. 

aUTOBUSO NUOMA SU VAIRUOTOJU

Autobuso nuoma su vairuotoju puikus pasirinkimas organizuojant miesto ir tarpmiestines kelionės. Jums nereikės nieko rūpintis, tik suderinti su mūsų vadybininkais kelionės detalės ir mėgautis kelionę. Mes pasirūpinsime jūsų kelionę!

Autobusų nuoma su vairuotoju puikiai tinka organizuojant darbuotojų vežimą, gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius, oro uosto transferius ir darbuotojų vežimus. Papildomai siūlome priekabų nuomą. Lauksime jūsų užklausų!

AUTOBUSO NUOMA BE VAIRUOTOJO

Autobuso nuoma be vairuotojo optimalus pasirinkimas keliauti visiškai nepriklausomai. Jus galite pasirinkit ilgalaikė arba trumpalaikė autobuso nuoma be vairuotojo. Visi mūsų autobusiukai prižiūrimi, tvarkingi ir neturi techninių trukumų.

Autobuso nuoma be vairuotojo kaina priklauso nuo autobusiuko dydžio, nuomos trukmės ir skaičiuojama individualiai. Paskambinkite arba parašykite mums užklausą, mūsų vadybininkai susisieks su jumis ir pasiūlys geriausia variantą.

AUTOBUSIUKŲ NUOMA VILNIUJE

Autobusiukų nuoma Vilniuje siūlo jums išnuomoti skirtingo dydžio autobusiukus. Turim didelį pasirinkimą, kuris patenkins visus jūsų lūkesčius ir pageidavimus. 30, 27, 25, 23, 20, 16, 12, 10 ir 8 vietų autobusiukai pasiruošė jūsų kelionei. Kiekvienas autobusiukas turi lanksčios, patogios sėdynės, oro klimato kontrolė ir mikrofoną. Puikiai tinka kelionei nepriklausomai nuo meto laiko ir atstumo. Autobusiukų nuoma Vilniuje tai puikus pasirinkimas planuojant kelionės Vilniuje ir Lietuvoje.

30 vietu autobuso nuoma

30 AUTOBUSAS

30 vietų autobusai puikiai tinka darbuotojų vežimui į darbą ir iš darbo taip pat organizuojant tarpmiestines kelionės. Parašykite mums užklausą ir mūsų vadybininkai pateiks jums visa reikalinga informacija.

20 vietu autobuso nuoma

20 AUTOBUSAS

20 vietų autobuso nuoma puikia tinka organizuojant gimtadienius, bernvakarius ir mergvakarius! Kiekvienas 20 vietų autobusas turi daug vietos bagažui. Paskambinkite mums ir mes pasirūpinsime jūsų kelionę!

12 vietu autobuso nuoma

12 AUTOBUSAS

12 vietų autobuso nuoma puikiai tinka organizuojant ekskursijas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Vilniaus miestui šiemet sukanka 700 metų, vyksta daug renginių ir ekskursijų. 12 vietų autobuso nuoma padės jums pamatyti viska!

8 VIETU AUTOBUSO NUOMA

8 AUTOBUSAS

8 vietų autobuso nuoma puikiai tinka organizuojant šeimos šventės, darbo pobūvius ir išvykas į gamtą. 8 vietų autobusiuko nuoma su vairuotoju leis jums atsilaiduoti ir džiaugtis kelionė!

Ilgalaike mikroautobuso nuoma

Ilgalaikė autobuso nuoma

Ilgalaikė autobuso nuoma su vairuotoju optimalus sprendimas organizuojant reguliarus vežimus! Autobuso nuoma siūlo jums išnuomoti autobusiuką ilgesniam laikotarpiui.

Trumpalaike mikroautobuso nuoma

Trumpalaikė autobuso nuoma

Trumpalaikė autobuso nuoma optimalus ir patogus sprendimas organizuojant ekskursijas, kelionės, išvykas ir šventės. Jums nereikės nieko rūpintis tik užsakyti mūsų autobusiuką!

Vaiku vezimas i mokyklas

VAIKŲ VEŽIMAS Į MOKYKLĄ

Pasiūlymas mokykloms sudaryti ilgalaikė, autobusiukų nuomos su vairuotoju, sutartį vaikų vežimui į mokyklas ir baseinus. Turim specialus vaikams pritaikytus autobusiukus.

Oro uosto transferis

ORO UOSTO TRANSFERIS

Oro uosto transferio pasiūlymas jums! Pasitiksime svečius Vilniaus oro uoste arba prie Vilniaus stoties ir nuvešime į viešbutį. Pasirūpinsime svečių atbuline kelionę.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
AUTOBUSŲ NUOMA DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Čia pateikiami dažniausiai užduodami klausimai apie autobusų nuoma. Jeigu jus turite papildomu klausimu, paskambinkite mums telefonu arba parašykite laišką. Mūsų telefono numeris +37061961111, elektroninis paštas info@volnata.lt

Autobusą galima užsakyti vestuvėms, ekskursijoms, laidotuvėms, įmonių pervežimams irvaikų grupėms vežti. Norėdami užsakyti autobusą susisiekite su mumis internetu arba telefonu. Autobuso nuomos kainaskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai.

Paslaugos kainai įtakos turi keleivių skaičius ir transporto priemonės nuomos trukmė(dienų/valandų skaičius). Didelio autobuso nuoma kainuoja nuo 45 iki 50 eurų už valandą.Transportą galima užsisakyti kelionėms po miestą, įskaitant specialius renginius ir mokyklų ekskursijas. Užsisakyti autobusą galima internetu arba telefonu.

Galite rinktis iš dviejų atsiskaitymo būdų: grynaisiais arba pavedimu į mūsųbanko sąskaitą. Mokėjimas atliekamas prieš autobuso nuomą. Atkreipkite dėmesį:užsakant transportą su vairuotoju depozito nereikia. Jei turite klausimų dėl apmokėjimo, rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų vadybininkais.

Siūlome autobuso nuomos be vairuotojo paslaugos. Transportopriemonės nuomos kaina nuo 20 eurų parai. Kainai įtakos turi mikroautobuso modelis irsėdimų vietų skaičius salone. Norėdami detaliau aptarti paslaugos kainą, rekomenduojamesusisiekti su mūsų vadybininku internetu arba telefonu.

Mūsų svetainės onilie-įrankis padės greitai išsirinkti geriausią autobuso variantą. Tereikia nurodyti reikiamą maršrutą, keleivių skaičių, kelionės pradžios datą ir laiką. Taip pat svarbu išsiaiškinti reikalingas autobusas su vairuotoju ar be jo. Atkreipkite dėmesį: siūlome keleivinių autobusų nuomą visoje Lietuvoje.

Autobusų nuoma klientai
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE REKVIZITAI

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

VOLNATA, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +37061961111
El. paštas: info@volnata.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321

Personalo atranka:

Dalia Zibrovė +37061440000
Finansai: +37066072222
Direktorius:
Vladimir Zibrov +37061110000
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE NAUJIENOS
 

DARBO LAIKAS 

I-V: 08:00 – 17:00

VI: Nedirbame

VII: Nedirbame


SOCIALINIAI TINKLAI 

Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma Vilniuje!

Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:


facebook puslapis Google maps